• BAJKA NA ŻYWO

Już w tą niedzielę 20 grudnia o godzinie 18.00 na naszym teatralnym kanale You Tube będzie można obejrzeć "Królową Śniegu" :)

Oto link kierujący bezpośrednio do wydarzenia:

"Królowa Śniegu". Jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości, przyjaźni, odpowiedzialności za siebie i innych.Kawałek lodu, który nagle wpada w serce Kaja czyni go obcym dla przyjaciół. Kaj ulega złudzeniu innego, lepszego życia. Andersen napisał tę baśń dla wszystkich. Młodsi widzowie odnajdą w niej mnóstwo cudownych, niesamowitych przygód; magiczną podróż Gerdy i jej niezwykłych przyjaciół spotkanych w czasie drogi, piękną i czarodziejską krainę śniegu, mnóstwo emocji, barw a nawet zapachów. Dla dorosłych to podróż w niebanalny świat, opowieść o tym co w życiu jest ważne i o co warto walczyć.

Pozdrowienia

Aleksandra Modzelan

Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.

• KOMUNIKAT

Od 23.12.2020 r. do 15.01.2021 r. przedszkole czynne od 8:00 do 13:00. W tym czasie nie ma dowozu.

W dniu  24.12.2020 r. przedszkole w Bledzewie zamknięte,jak również 31.12.2020 r.

• WIGILIA

W dniu 22.12.2020 r. w przedszkolu odbędzie się spotkanie opłatkowe, prosimy o przygotowanie świątecznego ubrania dzieciom.

• 30lis

Gminne Przedszkole z grantem od PSE

Dzięki współpracy Gminy Bledzew z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi w ramach programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie” został zakupiony sprzęt sanitarny w postaci trzech automatycznych dozowników oraz ścianki z pleksi.  Sprzęt trafił do Przedszkola w Bledzewie oraz Punktu Przedszkolnego w Nowej Wsi i Osiecku.

Zakupiony sprzęt pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa wśród dzieci i personelu uczęszczających do naszych przedszkoli w okresie pandemii.

W celu otrzymania grantu Gmina Bledzew złożyła wniosek o dofinansowanie zakupu sprzętu
            w ramach programu
            WzMOCnij swoje otoczenie”, którego celem jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego zwiększeniem bezpieczeństwa mieszkańców w warunkach pandemii koronawirusa oraz pomoc w dostosowaniu sposobu działania i narzędzi pracy do obowiązujących obostrzeń sanitarnych i finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłów. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. są operatorem elektroenergetycznego systemu przesyłowego w Polsce i zajmują się przesyłaniem energii elektrycznej do wszystkich regionów kraju.

Więcej informacji o Polskich Sieciach Elektroenergetyczne S.A., znajdziecie Państwo na stronie: raport.pse.pl

• 27lis

Pragnę poinformować rodziców dzieci z przedszkola w Bledzewie i Nowej Wsi, iż od 30.11.2020 r. tj. od poniedziałku placówki będą otwarte.

• 20lis
      • 16lis
      • 12lis
      • 09lis
      • 02lis
          • PROŚBA

Zwracam się do Państwa z prośbę o pozostawienie dzieci , w miarę możliwości, w domu przynajmniej do środy tj, do 4 listopada ze względu na braki personelu pedagogicznego.

Elżbieta Andruszków

• WYŻYWIENIE

Na prośbę GOPS-U w Bledzewie proszę o informację zwrotną do 13.10 2020 r.

Wykonawca proponuje każdy posiłek w cenie 11,50 zł. (tj. 3 x w tygodniu zupa i 2 x w tygodniu II danie – każdy w tej samej cenie) dostarczany w opakowaniach jednorazowych termicznych, bez możliwości zakupu tzw. połówek. Proszę rozesłać do rodziców informację z zapytaniem kto byłby zainteresowany wykupieniem obiadu dla swojego dziecka. Jest to istotna informacja dla Wykonawcy, aby przejść do kolejnych ustaleń w kwestii dowożenia posiłków.