W dniach od 10.05.2021r. do 14.05.2021r. proszę o przyprowadzanie do przedszkola w Bledzewie dzieci rodziców obojga pracujących. Za utrudnienia przepraszamy.

• KOMUNIKAT CZG-12

Witam,

Dzień Ziemi już w tym tygodniu!

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w festiwalu online z okazji Dnia Ziemi - będą konkursy, warsztaty i mnóstwo ciekawostek poświęconych ekologii, branży komunalnej i zdrowemu stylowi życia! Mimo panującej sytuacji postanowiliśmy udowodnić, że teraz też można uczyć ekologii! Z okazji Dnia Ziemi, 22 kwietnia br. organizujemy wspólnie z firmą ABRYS ogólnopolski festiwal ekologiczny pod nazwą EKOfeston w największym plenerze świata - w Internecie.

Wydarzenie będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, z podziałem na bloki dla dzieci i dorosłych. Podczas festiwalu nie zabraknie treści poświęconych gospodarowaniu odpadami i wodą, a także ochronie klimatu, powietrza, bioróżnorodności oraz naszego zdrowia. Odbędą się kreatywne warsztaty recyklingowe i konkursy, jak również rozmowy z inspirującymi osobami: ekspertami i pasjonatami. A co więcej, nawiązany zostanie dialog z uczestnikami !

Bądźcie z nami w Dzień Ziemi!

Szczegóły będą umieszczane na FB Celowego Związku Gmin CZG-12!

• SPIS POWSZECHNY

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek województwa lubuskiego,

działając z upoważnienia Wojewody Lubuskiego, zwracam się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie idei  Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, który jest przeprowadzany od 1 kwietnia i trwać będzie do 30 września 2021 r. Proszę, za pośrednictwem dziennika elektronicznego, przekazać rodzicom uczniów i wychowanków informacje na temat organizacji spisu, zachęcając do udziału w badaniu.

Pod adresem http://ko-gorzow.edu.pl/narodowy-spis-powszechny-2021 dostępne są podstawowe informacje na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Link bezpośredni do strony Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021: https://spis.gov.pl/

Z poważaniem Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty

• CENTRUM ROZWOJU LOKALNEGO

W ramach współpracy przedszkola z CRL proszę o zapoznanie się komunikatem i filmem. Elżbieta Andruszków

Szanowni Państwo dziś kontaktuję się z Państwem by zaprezentować nasz najnowszy film edukacyjny pn.  "Rozwój dziecka", który przygotowaliśmy wspólnie z psycholog Beatą Liwowską.Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu. .Bezpośredni link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Eao2j4IoKPg Wszystkie filmy  przygotowane w ramach cyklu dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl Przesyłam serdeczne pozdrowienia.Z wyrazami szacunku,Dawid Wiejata koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"

• KOMUNIKAT CZG-12

Dzień Ziemi już w przyszłym tygodniu!

Bądźcie z nami w Dzień Ziemi!

Szczegóły będą umieszczane na FB Celowego Związku Gmin CZG-12!

• KOMUNIKAT

W związku z zachorowaniem na COVID-19 wśród dzieci od jutra tj. od 25.02.2021 r. przedszkole w Bledzewie będzie zamknięte do 1 marca 2021 r. włącznie.

informacja_do_rodzicow_kwarantanna_word.doc

Rodzic dziecka objętego kwarantanną zostanie poinformowane przez Sanepid, pozostałe dzieci są zwolnione z kwarantanny.

• KOMUNIKAT

Ponieważ szczepienia będą odbywać się w godzinach popołudniowych placówki będą czynne normalnie.

Rodzice!

W związku ze szczepieniem w przyszłym tygodniu pracowników przedszkoli,za zgodą Organu Prowadzącego , tego dnia przedszkola będą zamknięte. Ponieważ o termine szczepień mogę dowiedzieć się nawet wieczorem dnia poprzedzającego szczepienie, prosze o szczególną obserwację naszej strony oczekując na komunikat.