Drodzy rodzice!

W dniach 2-3 listopada kursuje jedynie autobus dowożący dzieci do SP w Templewie

Rodzice, dzieci dojeżdzających z Osiecka, Sokoli Dąbrowej oraz Pniew, którzy zdecydują się posłać dziecko do przedszkola autobusem, będą musieli je sami odebrać z placówki.

• DOŻYWIANIE W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU

Informujemy, że koszt obiadu na miesiąc październik wynosi 188 zł.

Prosimy o dokonanie płatności do 5 października 2023 r.

Proszę o wpłaty na konto przedszkola:

Nadpłaty za niewykorzystane obiady w miesiącu wrześniu zostaną zwrócone na konto.

UWAGA!!!
            Rodzice dzieci, które z dniem 02.10.2023 r. przechodzą do SP w Bledzewie, proszeni są o wpłaty na poniższy nr konta.

Szanowni Rodzice !

Informujemy, iż wszystkie dzieci z Przedszkola Gminnego w Nowej Wsi nadal będą objęte wychowaniem przedszkolnym.

Dziękujemy rodzicom dzieci 5-letnich, iż wyrazili chęć przeniesienia dzieci do Szkoły Podstawowej w Bledzewie.

Nastąpiła niewielka roszada w grupach, związana z koniecznością umieszczenia dzieci 5-6 letnich w jednej grupie.

Część dzieci została przeniesiona z grupy 5-latków do 4-latków, a część z 4-latków do 3-latków.
            Podjeliśmy próby kontaktu z rodzicami, których dotyczy sprawa ( nie ze wszystkimi udało się skontaktować).

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW POZOSTAJE BEZ ZMIAN ( jeśli nastąpią zmiany będziemy informować).

• WAŻNE !

w związku z problemami kadrowymi, bardzo proszę o złożenie pisemnych oświadczeń, iż oboje rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających  do Przedszkola Gminnego  w Nowej Wsi pracują – w załączeniu oświadczenie.

Oświadczenia proszę złożyć najpóźniej do piątku, tj. 22.09.2023 r.

W związku z pytaniami informujemy, iż oświadczenie zobowiązany jest złożyć każdy rodzic.

• DOŻYWIANIE

Informujemy, że z dniem dzisiejszym ruszamy z dożywianiem.
            Koszt obiadu za miesiąc wrzesień wynosi 129 zł.

Bardzo proszę dokonać opłaty najpóźniej do czwartku 14 września.

Proszę o wpłaty na konto przedszkola:

( Prosimy o dostarczenie deklaracji )

Szanowni Rodzice!

W dniu dzisiejszym dzieci, które wstępnie zostały zdeklarowane przez rodziców na obiady w naszym przedszkolu, otrzymają do plecaka deklaracje.
            Prosimy o zwrot wypełnionych deklaracji w poniedziałek, tj. 11 września, gdyż w tym dniu rozpoczyna się dożywianie.

Poniżej zamieszczamy zasady korzystania z obiadów w naszym przedszkolu. Prosimy o zapoznanie się.

• DZIEŃ ULUBIONEJ ZABAWKI

Każdy PIĄTEK jest w naszym przedszkolu Dniem Zabawki. Tego dnia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę z domu.  W pozostałe dni dzieci bawią się zabawkami znajdującymi się w przedszkolu.

Przypominamy, że do przedszkola przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części. Nie pozwalajmy również na przynoszenie dzieciom do przedszkola broni, bo przedszkole nie jest miejscem, które propaguje przemoc, a jest wiele innych atrakcyjnych zabawek, którymi można się wspólnie radośnie bawić w przedszkolnej sali.

• DOJAZDY

Poniżej podajemy odjazdy autobusuów z poszczególnych miejscowości:

Popowo (sala) 7:25

Zemsko (kościół) 7:45

Stary Dworek 7:40

Bledzew 7:55

Pniewo – 7:20

Osiecko – 7:25

Sokola Dąbrowa – 7:30

Kleszczewo – 7:45

Templewo – 7:50

Sokola Dabrowa 7:25

Goruńsko (parcel) 7:30

Chycina 7:40

Goruńsko (wioska) 7:45

Odwozy z przedszkola :

Godzina 13:10  kierunek - Sokola D., Osiecko, Pniewo, Goruńsko, Chycina,

Godzina 13:20 - kierunek Bledzew, Zemsko, Stary Dworek, Popowo,

Godzina 13:30 - kierunek Templewo, Kleszczewo,

• Odwozy z przedszkola

Poniżej podajemy godziny powrotu z przedszkola (o tej godzinie proszę oczekiwać na dzieci na przystanku):

13:35 Kleszczewo

13:40 Templewo

13:40 Goruńsko

13:45 Chycina

13:55 Goruńsko (parcel)

13:15 Sokola Dąbrowa

13:35 Zemsko

13:50 Popowo

13:40 Stary Dworek

13:30 Bledzew

13:20 Osiecko

13:30 Pniewo

• Drodzy Rodzice,

W pierwszym dniu, czyli 4 września prosimy, aby dzieci miały TYLKO obuwie zmienne na podeszwie antypoślizgowej, worek z ubraniem na zmianę - wszystkie rzeczy trwale podpisane, np. na metce (dzieci młodsze), śniadanie ( I- godz. 9:00 , II- godz. 12:00 ).

Pozostałe rzeczy czyli teczkę tekturową na gumce (na prace dzieci), ręczniki papierowe ( 1 duża rolka ok. 120 m.), chusteczki higieniczne wyciągane (1 duże pudełko), chusteczki nawilżające należy dostarczyć do 15 września. Wszystkie rzeczy muszą być podpisane.

• Obiady

otrzymaliśmy tylko jedną ofertę na dostarczanie posiłków do naszego przedszkola - PPHU GASTRON Light  ul. Słoneczna 17 a, 66-300 Międzyrzecz.

1) Drugie danie – 3 x w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) – 11 zł

2) Zupa – 2 x w tygodniu (wtorek , czwartek) – 5 zł

3) Transport wyżywienia wymienionego w pkt. 1 i 2 – 180 zł / kurs

Tygodniowy koszt posiłków to 43 zł, koszt dowozu pokryją szkoły oraz przedszkole. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykupieniem dożywiania dla swoich dzieci, bardzo proszę o pisemną informację najpóźniej do 05.09.2023 r.

O wszystkich zmianach będę informowała Państwa na bieżąco.

• Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że ze względów organizacyjnych przedszkole będzie czynne od 4 września br.( uzgodnione z organem prowadzącym. ) w godzinach od 8:00 do 13:30 .

Poniżej podajemy odjazdy autobusów z poszczególnych miejcowości ( dotyczy tylko dnia 4 września )

Chycina – 7:40

Goruńsko – 7:45

Popowo – 7:10