• REKRUTACJA

Szanowni Rodzice,

Pragniemy poinformować, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli potwierdzenie woli zapisu dziecka  do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, zostały przyjęte.
            Listy z podziałem na grupy zostały wywieszone w przedszkolu na drzwiach wejściowych.

• PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy
            mamie Dorotki z grupy "Żabki" oraz mamie Olka z grupy "Biedronki"
            za podarowanie sadzonek kwiatów ozdobnych
            oraz ziemi do naszych kolorowych donic,
            które zdobią plac przed naszym przedszkolem.

• DOŻYWIANIE W KWIETNIU

Informujemy, że koszt obiadu na miesiąc kwiecień wynosi 177 zł.

Prosimy o dokonanie płatności do 5 kwietnia 2024 r.

Prosimy o wpłaty na konto przedszkola:

Nadpłaty za ostatni kwartał( I, II, III ) zostały zwrócone na konto.

• KIERMASZ WIELKANOCNY

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że kwota którą udało nam się zebrać
            na kiermaszu ozdób wielkanocnych, to: 2020 zł
            Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom,
            którzy wsparli nasz kiermasz rzeczowo oraz finansowo.
            Bardzo dziękujemy również pani Ewelinie Oblęgór za bukszpan.

• Rekrutacja 2024/2025

ponieważ na dzień dzisiejszy w placówce występują braki kadrowe, nabór został dokonany tylko na dwie grupy.
            W przypadku pozyskania nauczyciela, bo takie jest zapotrzebowanie, zostanie utworzona trzecia grupa - wtedy wszystkie osoby niezakwalifikowane zostaną przyjęte. Jednocześnie przypominamy rodzicom dzieci, które zakwalifikowały się do przedszkola, o konieczności złożenia w placówce potwierdzenia woli
            od 25 marca do 02 kwetnia. Plik do pobrania poniżej.

Listy z nazwiskami zakwalifikowaych dzieci wywieszone zostały w placówce na tablicy ogłoszeń.

• PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

29 lutego b.r. w naszym przedszkolu odbył się przedszkolny konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 17-ro dzieci. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich, popularyzacja literatury dziecięcej wśród dzieci i zachęcanie do publicznych wystąpień. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:                       kategoria 5-6 latki:

I miejsce Marcelina Walczak,

II- Liwia Marianowska,

III-Alicja Grządko.

W kategorii 3-4 latków:

I miejsce Jeremiasz Brzeziński,

II - Blanka Buczkowska,

III - Zuzanna Bartkowiak.

Wyróżnienie otrzymały: Wiktoria Spichalska i Klara Kaszowska.

Wyżej wymienieni zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi, a wszyscy uczestnicy upominkami zakupionymi przez p. Aleksandrę Walczak. Dziękujemy sponsorowi, a zwycięzcom gratulujemy!

• KONKURS RECYTATORSKI

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie recytatorskim, który odbędzie się po feriach , najprawdopodobniej 29 lutego 2024 r.

Prosimy o przygotowanie z dzieckiem dowolnego wiersza.
            Zgłoszenia chętnych do 26 lutego włącznie.

• Komunikat

W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej w okresie od 1.02.2024 do 1.03.2024 do przedszkola prosimy dzwonić na poniższy numer telefonu

Za utrudnienia przepraszamy

Drodzy Rodzice!

W dniu dzisiejszym zostały przekazane dzieciom kwitki z informacją o wykorzystanych środkach za obiady w miesiącu styczniu.

Prosimy o wpłaty (kwota z rubryki DO WPŁATY W LUTYM) do dnia 5.02.2024 r.
            Kto ma kwotę na minusie nie robi wpłaty na luty !!!

• DRODZY RODZICE!

Informujemy, że w czasie ferii zimowych, tj.od 12.02.2024 do 23.02.2024 roku nie będzie dowozów do przedszkola. Nie będzie również dożywiania w placówce. Rodziców, zainteresowanych zapewnieniem dzieciom opieki w czasie ferii, prosimy o zgłaszanie tej informacji z określeniem godzin pobytu do wychowawców grup. Informacje te są istotne do zaplanowania urlopu personelu.

• KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 11 stycznia 2024 r. w naszym przedszkolu odbył się  Konkurs Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich zdolności wokalnych. Dzieci z dużym zaangażowaniem, oraz z pomocą rodziców przygotowały się do występu.

Ostatecznie wyłoniono po trzech laureatów w grupie wiekowej 3-4 latków oraz 5-6 latków. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

• WAŻNE!!!

Uwaga Rodzice!

W naszym przedszkolu pojawiły się przypadki zachorowania na rumień zakaźny. Po rozmowie z PSSE w Międzyrzeczu  prosimy o zatrzymanie w domu dzieci z wszelkimi objawami chorobowymi    ( katar, kaszel, ból brzucha, biegunka, wymioty, zaczerwienienie na policzkach, wysypka itp.)
            Niedostosowanie się do prośby będzie skutkowało koniecznością niezwłocznego odebrania dziecka z przedszkola. Jeśli mają Państwo taką możliwość to prosimy o pozostawienie w domach również dzieci bez objawów.

Poniżej link do artykułu o chorobie, prosimy o zapoznanie się.

Rumień zakaźny – objawy i przebieg choroby (halodoctor.pl)

• DOŻYWIANIE W MIESIĄCU STYCZNIU

Informujemy, że koszt obiadu na miesiąc styczeń wynosi 188 zł.

Prosimy o dokonanie płatności do 5 stycznia 2024 r.

Prosimy o wpłaty na konto przedszkola:

Nadpłaty za ostatni kwartał( X,XI,XII) zostały zwrócone na konto.