• Obiady

Odpłatność za obiady w m-cu kwietniu wynosi
            130 zł.

Prosimy o terminowe dokonanie wpłaty

do 5 kwietnia włącznie.

(jednak nie wcześniej niż od 1 kwietnia)

Brak wpłaty będzie skutkował wstrzymaniem posiłków.

Proszę o wpłaty na konto przedszkola:

W najbliższym czasie nadpłata za obiady zostanie zwrócona na konta bankowe.

• REKRUTACJA

Drodzy rodzice!

Poniżej w pliku do pobrania została zamieszczona lista dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola. W związku z tym, rodzice tych dzieci są zobowiązani do pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola w terminie od 23.03.2023 r. do 31.03.2023 r.

Niepodpisanie przez rodziców w wyznaczonym terminie oświadczenia potwierdzającego wolę przyjęcia do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w oddziale przedszkolnym.

• KIERMASZ WIELKANOCNY

Drodzy Rodzice! Informujemy, że w dniach 27-31 marca 2023r. w naszym przedszkolu będzie organizowany kiermasz wielkanocny. Chcielibyśmy Państwa prosić o pomoc w jego organizacji. Chętnych rodziców prosimy o przekazywanie ozdób świątecznych do 24 marca b.r. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na organizację Dnia Dziecka.

Odpłatność za obiady w m-cu marcu wynosi 185 zł.

Rozliczenia z uwzględnieniem odpisów z miesiąca lutego zostaną przekazane dzieciom, bądź wysłane MMS-em.

Prosimy o terminowe dokonanie wpłaty do 6 marca włącznie. Brak wpłaty będzie skutkował wstrzymaniem posiłków.

Proszę o wpłaty na konto przedszkola:

z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka, obiady- podać za jaki miesiąc

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat za obiady - w lutym do 6 włącznie. Brak wpłaty będzie skutkował wstrzymaniem posiłków.

• Obiady w przedszkolu

W najbliższym czasie wychowawcy poszczególnych grup przekażą dzieciom

pieniądze, które stanowią nadpłatę do zwrotu za obiady, z których dzieci korzystały

od września do grudnia 2022r. Po otrzymaniu pieniędzy proszę rodziców o

potwierdzenie odbioru na załączonym wydruku.

Uprzejmie informuję, że kwota za obiady w miesiącu styczniu wynosi 150 zł

Proszę o wpłaty na nasze konto przedszkolne

Przedszkole Gminne w Nowej Wsi, Nowa Wieś 93, 66-350 Bledzew

W trosce o zdrowie WSZYSTKICH dzieci uczęszczających do

naszego przedszkola i żłobka przypominam, że:

OBOWIĄZKIEM rodziców jest przyprowadzanie do

przedszkola i żłobka dzieci

TYLKO ZDROWYCH.

Nie przyprowadzamy dzieci, które mają katar, kaszel,

gorączkę,biegunkę, zapalenie spojówek, są przeziębione lub

chore - przyjmujące antybiotyk.

W takiej sytuacji będziemy dzwonić po odbiór dziecka przez

rodzica.